kõik kategooriad
PVC toru

Avaleht> Tooted > Plasttorude ekstrusioonimasin > PVC toru

Jwell PVCUH UPVC CPVC torude ekstrusiooniliin
ASTM-iga ühilduv CPVC tootmisliin
Madala hooldusega PVC torude ekstrusiooniseadmed
Suure võimsusega CPVC torude tootmissüsteem
Kulutõhus UPVC torude tootmisliin
ISO-sertifitseeritud torude ekstrusioonimasinad
250 mm kulutõhus UPVC torude tootmisliin
Jwell PVCUH UPVC CPVC torude ekstrusiooniliin
ASTM-iga ühilduv CPVC tootmisliin
Madala hooldusega PVC torude ekstrusiooniseadmed
Suure võimsusega CPVC torude tootmissüsteem
Kulutõhus UPVC torude tootmisliin
ISO-sertifitseeritud torude ekstrusioonimasinad
250 mm kulutõhus UPVC torude tootmisliin

PVC-UH/UPVC/CPVC torude ekstrusioonimasin


Lähtekoht: Hiina
Tootja nimi: JWELL
Certification: CE, ISO, TÜV, UL, QS, GMP
Miinimum Kogus: ≥1
Hind: Pidada läbirääkimisi
Tarneaeg: 90 päeva
Maksetingimused: T / T, L / C
Garantii: Üks aasta
Rahvusvahelised kaubandustingimused: FOB, CIF, CFR, EXW
Tootekirjeldus

Materjali kohanemisvõime

● Spetsiaalselt kõrgjõudlusega PVC jaoks loodud seade suudab töödelda selliseid materjale nagu PVC-UH (ülikõrge jõudlusega), UPVC (jäik plastifitseerimata) ja CPVC (klooritud polüvinüülkloriid), täites korrosioonikindluse, kõrge temperatuuritaluvuse, suure tugevuse ja muude jõudlusnõuete nõudeid erinevates stsenaariumides.

Tõhus ekstrusioonisüsteem

● Plastifitseerimise efektiivsuse optimeerimiseks ja ühtlase ja stabiilse sulamise tagamiseks kasutage täppiskruvi ja -silindri konstruktsiooni; CPVC kõrge temperatuuriga töötlemisomaduste jaoks (töötlemistemperatuur võib ulatuda 200–230 ℃) on see varustatud kõrge temperatuuri ja korrosioonikindlate kruvimaterjalidega.

Täpne temperatuuri reguleerimine ja jahutamine

● Mitmeastmeline sõltumatu temperatuuri juhtimismoodul temperatuuri täpseks reguleerimiseks igas ekstrusioonietapis; tõhus jahutusveepaak (näiteks vaakummõõdulise veepaak) vormib kiiresti toru deformatsiooni vältimiseks ja mõõtmete täpsuse tagamiseks.

Automaatne juhtimine

● Integreeritud PLC ehk tööstuslik arvuti juhtimissüsteem, mis jälgib reaalajas selliseid parameetreid nagu rõhk, kiirus, temperatuur jne, toetab automatiseeritud tootmisprotsesse, vähendab käsitsi sekkumist ja parandab valmistoodete järjepidevust.

Energiasääst ja keskkonnakaitse

● Võtke kasutusele servomootori ajam, madal energiatarve ja kiire reageerimine; varustatud heitgaaside töötlusseadmega, mis vastab keskkonnakaitsestandarditele, vähendab tootmise ajal tekkivat saasteheidet.

Moodulülesehitus

● Tootmisliini saab paindlikult konfigureerida vormide, veojõumasinate, lõikemasinate ja muude moodulitega, et kohanduda erinevate torude läbimõõtude (näiteks Φ20-Φ1200mm) ja seina paksuse nõuetega ning tootmisspetsifikatsioonide vahetamine on mugav ja tõhus.

Suur vastupidavus

● Põhikomponendid on valmistatud kulumiskindlatest ja korrosioonikindlatest sulammaterjalidest (näiteks bimetallkruvid/-trumlid), et pikendada seadmete eluiga ja vähendada hoolduskulusid.

● Selliseid tootmisliine kasutatakse laialdaselt hoonete veevarustuses ja kanalisatsioonis, keemiatorustikes, elektrikommunikatsioonis ja muudes valdkondades, võttes arvesse nii tootmise efektiivsust kui ka toote kvaliteeti.



Rakendused

Ehitus- ja kommunaaltehniliste torude

● Veevarustus- ja drenaažisüsteem: UPVC-torusid kasutatakse laialdaselt hoonete sooja ja külma vee torudes, vihmavee äravoolusüsteemides ja munitsipaalveevarustusvõrkudes nende korrosioonikindluse, kerguse ja madala hinna tõttu.

● Juhtmete ja kaablite kaitse: UPVC elektrijuhtmetorusid kasutatakse hoonetes juhtmete keermestamiseks, millel on hea isolatsioon ja leegiaeglustus (vastavalt tulekaitsestandarditele).

Tööstusvälja toru

● Keemilised torujuhtmed: CPVC torud on vastupidavad kõrgetele temperatuuridele (pikaajaline kasutustemperatuur võib ulatuda 90–110 ℃-ni) ja happe- ja leeliselisele korrosioonile ning sobivad söövitava keskkonna transportimiseks keemiatehastes.

● Tööstusliku reovee puhastamine: PVC-UH torusid kasutatakse tehase reovee äravoolusüsteemides nende suure tugevuse ja hea rõhukindluse tõttu.

Põllumajanduslik niisutus

● Veesäästlik niisutus: UPVC torud on väga ilmastikukindlad ja sobivad põllumaade tilkniisutus- ja sprinklerniisutussüsteemidele, eriti söövitavas keskkonnas, näiteks soolalahuse-aluselises pinnases.

Toite- ja sidetoru

● Kaabliümbrisega torud: PVC-UH torudel on kõrge survetugevus ja neid kasutatakse sageli elektrikaablite maetud kaitsetorudena mehaaniliste kahjustuste ja niiskuskorrosiooni vältimiseks.

Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete (HVAC) toru

● Sooja vee tsirkulatsioonisüsteem: CPVC torud on vastupidavad kõrgetele temperatuuridele, mistõttu sobivad need ideaalselt hotellides, haiglates jne asuvate keskküttesüsteemide jaoks.

Erilised stsenaariumid

● Tuletõrje sprinklersüsteem: CPVC torud on UL-sertifikaadiga ja võivad asendada mõningaid metalltorusid kergete tuletõrje sprinklersüsteemide jaoks.

● Laboritorud: CPVC-l on suurepärane keemiline vastupidavus ja see sobib laboratoorseks happe- ja leelisgaasi või -vedeliku transportimiseks.

Erinevate materjalide fookus

● UPVC: Keskendub hoonete veevarustusele ja kanalisatsioonile, madalrõhu stsenaariumidele.

● CPVC: Keskendub kõrge temperatuuriga ja väga söövitavatele tööstuskeskkondadele.

● PVC-UH: Sobib projektidele, kus on kõrged rõhu- ja mehaanilise tugevuse nõuded.

tehnilised nõuded
MUDEL Ekstruuderi tüüp Toru läbimõõt (mm) Peamine võimsus (kw) Maksimaalne võimsus (kg / h)
JWG-PVC63 SJZ65 / 132 Φ16-Φ63 37 250-300
JWG-PVC110 SJZ65 / 132 Φ20-Φ110 37 250-300
JWG-PVC160 SJZ65 / 132 Φ50-Φ160 37 250-300
JWG-PVC250 SJZ80 / 156 Φ75-Φ250 55 450-550
JWG-PVC400 SJZ80 / 156 Φ200-Φ400 75 550-650
JWG-PVC500 SJZ92 / 188 Φ250-Φ500 110 700-800
JWG-PVC630 SJZ92 / 188 Φ315-Φ630 110 700-800
JWG-PVC800 SJZ110/220 või SJP135/31 Φ400-Φ800 160 1100-1200
JWG-PVC1000 SJZ110/220 või SJP135/31 Φ630-Φ1000 160 1100-1200
JWG-PVC1200 SJZ110/220 või SJP135/31 Φ800-Φ1200 160 1100-1200
Video

konkurentsieelise

Jwelli PVC-torude ekstrusioonimasina peamine eelis

● Ekstruuderi peamine osa: Kruvi ja silinder on valmistatud Saksa tehnoloogiast, silinderküte on valmistatud termoisolatsiooniga puuvillasest rõngasküttest, mis vähendab energiatarbimist 3–5%. Mootor kasutab kvaliteetset püsimagnetiga sünkroonset servomootorit, millel on ilmne energiasääst ja mürasummutus, ulatudes vastavalt 6% ja 30–50 detsibellini.

Keskjuhtimissüsteem (saab integreerida ekstruuderite, veojõu- ja gravitatsioonimõõtmise söötmissüsteemidega).

Professionaalne plastmasinate juhtimissüsteem, uusim intelligentne hajutatud juhtimislahendus, seadmete energiatarbimise näidik (toodangu tonni kohta). Parooli seadistamine sisenemiseks koos seadme hoolduse meeldetuletuse funktsiooniga; Programmeeritavad ja seadistatavad häire- ja kaitsefunktsioonid kõigil tasanditel; Peamine ekstruuder kasutab ABB või Schneideri kaubamärgi muutuva sageduse juhtimist; Rakendatud kolme asukohaga juhtimine (põhiseade, veojõud, vaakumkast); Siemensi originaalne 12-tolline inimese-masina liidese värviline ekraan, modulaarne temperatuuri reguleerimine;

Vormi ja kalibreerimishülsi osa: Materjal on ühtlaselt jaotunud, madala nihkesoojusega ja mugava stantsi reguleerimisega; vormi korpuse sisse on paigaldatud temperatuuriandur; voolukanali pinda töödeldakse nitrideerimise või galvaanilise poleerimisega; parandatakse seina paksuse ühtlust; peamised komponendid (stants ja südamiku stants) on valmistatud kvaliteetsest stantsterasest.

Vaakumpaagi ja jahutuspaagi osa: Madala vaakumiga vormitud torutoodete jääkpinged kõrvaldatakse pärast vormimist täielikult; Tugev pihustusjahutus tagab ühtlase jahutuse; Plastikust suurfiltrisüsteem hõlbustab torujuhtme ummistuste õigeaegset puhastamist.

Traktor/veoüksus: Röövik-/roomik- või rihmülekandega veojõud; Omroni kaubamärgi enkoodri pikkuse mõõtmise seade; Inovance kaubamärgi servomootorid ja servojuhtimissüsteemid.

Torulõikuri masin: Pöörlev tolmuvaba lõikamine; Kõvasulamist tera; Pneumaatiline sünkroonne juhtimisseade; Bosch Rexroth kaubamärgi muutuva sageduse juhtimine; Imporditud programmeeritav kontrollerjuhtimissüsteem; Lõikamine on eriti sujuv.


KÜSITLUS

Kuumad kategooriad